A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo16.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo16.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Dětská kola Leader Fox 16 palců | Dětské kolo 16''

Dětské kolo 16''

Tipy na skvělé dárky pro malé cyklisty

Dětská kola Leader Fox 16 palců

Hlavní stránka » Značky » Leader Fox 16

Značka jízdních kol Leader Fox je vyráběna v České republice firmou Bohemia Bike. Firma vyrábí od roku 1996 v Českých Budějovicích kola různých typů od MTB pro dospělé po dětská kola.

KOLO PRO CHLAPCE SNAKE BOY 16''

Toto kolo pro chlapce vážící 8,9 kg má rám vyrobený z hliníku. Kolo má pouze jednu rychlost a je určeno pro začínající děti. Je vyráběno v černozeleném provedení. Řetěz je opatřen chránícím krytem a kolo vybaveno odrazkami. Přední brzda je čelisťová a zadní „torpédo" (sešlápnutí pedálu směrem dozadu). Geometrie rámu je zaměřená na přirozený posed a bezpečné ovládání. Kolo je určeno pro děti ve věku 4-5 let.

Cena tohoto modelu se pohybuje kolem 3 700,- 

KOLO PRO DÍVKY BUSBY 16''

Pro holčičky, které se chtějí naučit jezdit na kole jsou vhodná právě tato kola. Nabídka obsahuje několik barevných variant a na řídítkách je připevněn košíček. Kolo váží 9,6 kg a rám je vyrobený z duralu. Řetěz je opatřen chránícím krytem a kolo vybaveno odrazkami. Přední brzda je čelisťová a zadní „torpédo" (sešlápnutí pedálu směrem dozadu). Geometrie rámu je zaměřená na přirozený posed a bezpečné ovládání. Kolo je určeno pro děti ve věku 4-5 let.

Cena těchto modelů se pohybuje kolem 3 890,- 

KOLO PONY 16''

Pro kluky i holčičky jsou v nabídce i kola z řady Pony. Nabídka obsahuje několik barevných variant a na řídítkách v holčičí variantě je připevněn košíček. Kolo váží 11,5 kg a rám je vyrobený z oceli. Řetěz je opatřen chránícím krytem a kolo vybaveno odrazkami. Přední brzda je čelisťová a zadní „torpédo" (sešlápnutí pedálu směrem dozadu). Geometrie rámu je zaměřená na přirozený posed a bezpečné ovládání. Kolo je určeno pro děti ve věku 4-5 let.

Cena těchto modelů se pohybuje kolem 3 800,- 

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: