A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo16.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo16.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

S předškoláky na rodinné výlety | Dětské kolo 16''

Dětské kolo 16''

Tipy na skvělé dárky pro malé cyklisty

S předškoláky na rodinné výlety

Hlavní stránka » S předškoláky na rodinné výlety

Děti ve věku 4 – 6 let už většinou jezdí na kole, a právě pro ně jsou určeny šestnáctipalcové modely. Mezi nejprodávanější značky v e-shopech patří Hello Kitty pro holky, Kawasaki pro kluky, ale i DHS a Galaxy.

Tak například značka Galaxy uvedla nedávno na trh kvalitní a bezpečné jízdní kolo 16 palců pro předškoláky ve žluté a fialové barvě. A nebojte se ho pořídit v internetovém obchodě, obvykle je s dopravou zdarma a profesionálním servisem k tomu. Využijte i moderní způsob objednání přes chytrý telefon – dítě vám jistě rádo pomůže :-) a při tom si vybere svou TOP barvu.

Tipy na cyklotrasy pro rodiny s dětmi

Zbrusu nové jízdní kolo je doma a vaše dítě už chce vyrazit na výlet? Pokud bydlíte v metropoli nebo jejím okolí, prozkoumejte nové cyklostezky podél Labe a Vltavy, například dvacetikilometrovou z Klecánek do Troje a Stromovky či ze Zelčína do Horních Počápel. I malé děti zvládnou cyklotrasu z Berouna do Srbska, zvláště když se domů mohou vrátit vlakem. To bude také velké dobrodružství! Další tipy na cyklovýlety s dětmi v okolí Prahy naleznete zde.

Na východě republiky láká Baťův kanál, podél něhož vede nová a výborná cyklotrasa pro rodiče s dětmi. Měří 56 km a projedete Přístaviště Otrokovice – Napajedla – Spytihněv – Babice – Staré Město – Uherské Hradiště – Modrou – Židoviny nad Modrou – Velehrad – Uherské Hradiště – Kunovice – Ostrožskou Novou Ves – Uherský Ostroh – Veselí nad Moravou. Také Brno má cyklistům co nabídnout.

A na závěr tip na oblíbenou cyklotrasu v jižních Čechách, která se jmenuje S dětmi za čerty. Předškoláci milují pohádky a legendy, a co teprve, když se s nimi setkají na živo na cyklistickém výletu! Z Frymburka se vydáte přes Lipno a Čertovy proudy k Čertově stěně. Téměř pořád pojedete z kopce a nabídnou se vám výhledy, které se staly podkladem Smetanovy opery Čertova stěna. Až ji budou děti probírat ve škole, krásně se jim propojí s tímto rodinným výletem.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: