A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo16.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo16.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Vyzkoušejte cyklostezky pro rodiny s dětmi v Čechách | Dětské kolo 16''

Dětské kolo 16''

Tipy na skvělé dárky pro malé cyklisty

Vyzkoušejte cyklostezky pro rodiny s dětmi v Čechách

Hlavní stránka » Vyzkoušejte cyklostezky pro rodiny s dětmi v Čechách

Dnes si představíme 2 skvělé cyklotrasy v Čechách, na které můžete vyrazit s dětmi, aby důkladně vyzkoušely své nové kolo. Máte-li předškoláka, zřejmě zvolíte některý z 16palcových modelů. Inspirací pro nákup vám může být náš web.

První cyklostezka je v Pardubickém kraji a druhá v severních Čechách.

Buková hora a okolí

Buková hora, kterou najdete ve Ski parku Červená Voda, nabízí výborné podmínky pro rodinné výlety. Zahrnuje totiž jak projížďku na kolech, tak i mnoho dalších zážitků.

Z Červené Vody-Mlýnického dvora vyjedete lanovkou o 400 m výše na vrchol a vyberete si z 6 cyklotras, z nichž nejkratší měří 3 km a nejdelší 20 km. Výhodou je, že trasy vedou většinou z kopce, takže je pokoříte o to rychleji.

Rodinám s dětmi se doporučují 3 nejméně náročné cyklotrasy v Bukové hoře a okolí:

  • červená (6,6 km), která je z 95 % z kopce a vede ke spodní stanici lanovky,
  • modrá (6 km) – ta vede také převážně z kopce přes skalní vyhlídku,
  • trasa Suchý vrch a zpět (19 km) – zde naberete směr Červenohorské sedlo a rozhledna Suchý vrch, cílem je zase spodní stanice lanovky.

Česká Lípa – Vlčí důl

V severních Čechách, na bývalé železniční trati, byla postavena oblíbená cyklostezka Česká Lípa – Vlčí důl. Převážně vede malebnou, klidnou krajinou kolem říčky Ploučnice. Po cestě přejedete i několik mostů.

Protože je trasa nenáročná, vybírá se často pro rodinný výlet na kolech, ale také na in-line bruslích. Končí ve stanici Vlčí důl a měří 4 km, ale okruh lze prodloužit na 15 km. Na cyklostezce si užijete také občerstvení, dětská hřiště s prolézačkami a volejbal pro dospělé zájemce.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: